'; Zahrada
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Zahrada

Počet inzerátů v kategorii: 351 (zobrazeny 51 až 60)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Kácení Stromů Moravský Krumlov a okolí. Ořez stromů. Rizikové kácení stromů v Moravském Krumlově a okolí. Pomoci horolezecké techniky, plošin a jeřábů.
Telefony zvedáme i o víkendu.
702-351-234, bobr.hlodavec(zav)seznam
Detail
Kácení Stromů Jihlava a okolí. Ořez stromů. Rizikové kácení stromů v Jihlavě a okolí.
Telefony zvedáme i o víkendu.702-351-234, bobr.hlodavec(zav)seznam
Detail
Provádíme kácení Stromů Břeclav a okolí. Ořez stromů. Rizikové kácení stromů v Břeclavi a okolí. Vše za pomoci horolezecké techniky, plošin a jeřábů.
Telefony zvedáme i o víkendu.
702-351-234,, bobr.hlodavec(zav)seznam
Detail
Kácení Stromů Humpolec a okolí. Ořez stromů. Rizikové kácení stromů v Humpolci a okolí. Vše za pomoci horolezecké techniky, plošin a jeřábů.
Telefony zvedáme i o víkendu.
702-351-234,, bobr.hlodavec(zav)seznam
Detail
Zahradní altány, které mají nepochybně osobitý charakter. Pokud nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto zahradní altány vytvořené právě pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich staveb výrazně patrná. Exkluzivní styl bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo neprojde netečně kolem těchto altánů. Web: http://www.levnealtany.cz
Detail
01. září 2017 
Nabídka:  Regulátor komínového tahu
Prodám regulátor komínového tahu 150mm. Automaticky pracující zařízení pro přídavný vzduch podle normy. V nabídce na kominycz-eshop.  V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Detail
01. září 2017 
Nabídka:  Mrazuvzdorná dlažba Greenwood
Mrazuvzdorná dlažba Greenwood je věrnou imitací dřeva do interiéru i exteriéru. Dlažba je ve II.jakosti o rozměru 24cm x 120cm. Velice hezká dlažba s možností použití i na venkovní využití. Matný povrch. Síla dlažby je 10mm . Uvedená cena je za metr čtverečný. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt.
Detail
29. srpna 2017 
Nabídka:  Zahradní altány s montáží zdarma
Zahradní stavby, jenž mají nepochybně vlastní charakter. Jestli nemáte rádi kompromisy a zastírání, pak jsou tyto stavby určené právě pro Vás. Pevná konstrukce a svérázná sebejistota je u našich zahradních staveb výrazně patrná. Exkluzivní styl bude výbornou vizitkou Vaší zahrady mezi známými a sousedy. Nikdo neprojde netečně kolem těchto staveb. Více informací: http://www.levnealtany.cz Cena: 27.300 Kč. Tel.: +420732480657. E-mail: levnealtany@seznam.cz
Detail
28. srpna 2017 
Nabídka:  Komín nerez vnitřní
Nabízím úplnou sestavu na stavbu nerezového komínu. Nerezový komín má průměru 160mm a kompletní délka je 5m. Sestava obsahuje veškeré komponenty ke stavbě nerezového komínu. Postavíte i svépomocí kompletní komín. V nabídce na kominycz-eshop.  V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Detail
Rychlerostoucí dekorativní medonosné dřeviny paulovnie (Paulownia) od pěstitele botanika s poradenstvím a zkušenostmi v pěstování paulovnií. Různé druhy a kříženci - p. plstnatá (P. tomentosa), p. kirl, p. shan tong, p. pao tong, P. elongata, p. biomass (liší se hlavní oblastí využití, mírně i vzhledem, některé barvou květů a udávanou mrazuvzdorností). Rychlý růst (až 2 metry za rok ve volné půdě), obrovské listy (v mládí až 75 cm), velké trubkovité fialové až namodralé květy! Vhodné jako medonosná dřevina pro včelaře. K dispozici sazenice v sadbovačích 7 x 7 cm zaštípané na cca 4 cm za cenu 60 Kč (nutné dopěstovat před výsadbou). Dále jsou k dispozici dvouleté stromky cca 70 - 130 cm za 250 - 300 Kč a tříleté s dostatečně zdřevnatělým kmínkem do 150 cm výšky za 900 Kč. Osobní odběr, zaslání poštou nebo PPL na dobírku.
Více na http://www.paulownia.wbs.cz
Detail
Zobrazena stránka: 6 ze 36
Stránka:<< Předchozí   1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ...  Další >>